KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9994060
nr 999 4060
Skulpturer
Ett par, Wien, Flicka & Pojke med parasoll, höjd: 18, 5
Kondition: slitage, skador, lagning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:36:34
300 kr
400 kr